KLICZKO ZAPISAŁ NA PENDRIVIE TYP NA WALKĘ Z JOSHUĄ

Redakcja, Sky Sports

2017-04-28

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) przepowiedział, jak będzie wyglądać jego sobotnia walka z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO). Niczego jednak nie ujawnia. Prognoza znajduje się na pendrivie, który zostanie przyszyty do szlafroka, w którym wejdzie jutro do ringu na stadionie Wembley.

Już po pojedynku szlafrok zostanie sprzedany na aukcji charytatywnej. Dopiero szczęśliwy zwycięzca licytacji będzie mógł uruchomić pendrive'a i odtworzyć plik z nagraniem, w którym "Dr Stalowy Młot" zawarł swoje rokowania.

- W ubiegłym tygodniu zapisałem na tym urządzeniu film z moją przepowiednią. Nie pytajcie mnie po walce, co się dokładnie znajduje na pendrivie. Jedyna osoba, która będzie mogła go otworzyć, to nabywca szlafroka. Wszystkie środki ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz Klitschko Foundation - oświadczył 41-letni Ukrainiec,

Joshua i Kliczko wczoraj stanęli twarzą w twarz na konferencji prasowej. Dzisiaj ponownie spotkają się na ceremonii ważenia, a potem zostanie już tylko walka. Transmisja z gali w Londynie w sobotę od 19:00 w Polsacie Sport.