JOSHUA: TO Z FURYM MIAŁEM WALCZYĆ, TAKI BYŁ PLAN

2017-04-20, Redakcja, Sky Sports

Anthony Joshua (18-0, 18 KO) przyznał, że sądził, iż prędzej dane będzie mu się zmierzyć z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) niż Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO).

- Gdyby to zależało ode mnie, boksowałbym z Furym tego lata. Taki był mój plan, ale okazało się, że Fury ma inne zamiary. Jak wróci, na pewno nadal tutaj będę. Czy chcę, żeby wrócił? Tak, oczywiście - stwierdził 27-latek.

We wtorek Joshua i odpoczywający od boksu Fury wdali się w wymianę zdań na Twitterze. Ten drugi powiedział o AJ-u, że jest "Frankiem Bruno dla ubogich", Joshua zrewanżował się zaś podwójnym zaproszeniem na swoją walkę z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), ale dodał, żeby Fury nie brał osoby towarzyszącej, bo dwa bilety potrzebne są po to, by na trybunach zmieściło się "grube dupsko" byłego mistrza wagi ciężkiej.

O zaczepkach swojego rodaka Joshua powiedział, że były oznaką braku szacunku. - Mówi, że jest najlepszym bokserem w historii, ale najlepszy nie martwiłby się tak o to, kto jest za nim - powiedział.

AJ znajduje się w tej chwili na finiszu przygotowań do potyczki z Kliczką. Hitowa walka odbędzie się 29 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

<< Powrót na stronę główną <<