MAYWEATHER: GGG? RACZEJ LLL. WIECIE, CO BYM Z NIM ZROBIŁ

Redakcja, fighthype.com

2017-03-26

Giennadij Gołowkin (37-0, 33 KO) nie zaimponował swoim ostatnim występem Floydowi Mayweatherowi Jr. Najlepszy bokser ostatnich lat przekonuje, że bez trudu poradziłby sobie z Kazachem w ringu.

"GGG" zwyciężył przed tygodniem na gali w Nowym Jorku Daniela Jacobsa (32-2, 29 KO), ale miał wyjątkowo trudne zadanie i po raz pierwszy w karierze przeboksował pełny dystans dwunastu rund.

- To raczej "LLL" (od ang. loser), bo ze mną trzy razy by przegrał. Gołowkin ma mocny cios, to dobry puncher. Chyba muszę wziąć się za trenowanie Jacobsa. Stać go było na dużo więcej w tym pojedynku. Ale dał dobrą walkę, to świetny zawodnik. "GGG" również jest świetny. To było dobre zestawienie - skomentował Mayweather.

FLOYD MAYWEATHER JR: SERWIS SPECJALNY >>>

Mistrz wagi średniej w przeszłości wielokrotnie podkreślał, że na walkę z Mayweather zgodziłby się zejść do kategorii junior średniej. 40-letni Amerykanin nie jest jednak zainteresowany takim pojedynkiem.

- Tak jak mówiłem, przerwę emeryturę tylko dla jednego zawodnika - Conora McGregora. Nie muszę kibicom mówić, co bym zrobił z "LLL", gdybym nadal był czynnym zawodnikiem - oświadczył.