TYSON FURY SPARUJE Z CIEKAWYM PROSPEKTEM

Redakcja, World Boxing News

2017-03-25

Dokładnie za dwa tygodnie na ringach zawodowych zadebiutuje Daniel Dubois, którego już teraz sławny promotor Frank Warren ochrzcił przyszłą gwiazdą wagi ciężkiej. Póki co silny fizycznie młokos sparuje... z samym Tysonem Furym (25-0, 18 KO).

Były już król wszechwag - w przeciwieństwie do młodszego rodaka, fizycznie prezentuje się słabo, ale co najważniejsze w jego przypadku, w końcu rozpoczął poważne treningi i jego powrót nabiera coraz realniejszych kształtów.

- Zostawiam za sobą przeszłość i koncentruję się na tym, co przede mną. Muszę iść naprzód - mówi Fury, który pauzuje od półtora roku, gdy zrzucił z tronu WBA/WBO/IBF samego Władimira Kliczkę.

- Przyszła gwiazda wagi ciężkiej sparuje z wciąż najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej - ogłosił zadowolony ze swojego podopiecznego Warren.

- Byłem w strasznym miejscu, w prawdziwych ciemnościach, ale wyszedłem stamtąd i nie oglądam się już za siebie. A jeśli będę w stanie pokonać depresję, to będzie znaczyło, że mogę pokonać wszystko. To najcięższa i najtrudniejsza walka w moim życiu - dodał wracający powoli do formy Fury.

Poniżej przypominamy Wam jedną z walk Duboisa zarejestrowaną przez kamerę BOKSER.ORG podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy.