'MISTRZOWSKIE ROZDANIE' GRUPY TYMEX W CZĘSTOCHOWIE

Redakcja, Informacja prasowa

2017-03-21

Tymex Boxing Promotion umacnia swą wysoką pozycję w polskim pięściarstwie zawodowym. Już 13 maja na gali "Mistrzowskie Rozdanie" w Częstochowie o tytuły mistrzów świata jednej z największych federacji WBO będą boksować liderzy tej grupy - Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) i Robert Parzęczewski (15-1, 9 KO).

- Sprawimy frajdę kibicom w hali i przed telewizorami na kanałach Polsatu, bowiem organizujemy galę z dwoma walkami mistrzowskimi - Ewy Brodnickiej o pas interim WBO i Robert Parzęczewskiego o Młodzieżowe Mistrzostwo Świata WBO. To największe wydarzenie w historii eventów Tymexu i nieprzypadkowe hasło reklamujące galę "Mistrzowskie Rozdanie" - mówi szef Tymexu Mariusz Grabowski, ściśle współpracujący z Andrzejem Gmitrukiem z AG Promotion.

Wkrótce ogłoszone zostaną nazwiska rywalki Brodnickiej w walce o tymczasowy tytuł WBO w wadze super piórkowej i przeciwnika dla Roberta w walce o pas MMŚ w wadze półciężkiej.

- Karty pojedynków na naszych galach są układane z myślą o jak największej atrakcyjności dla kibiców, i miejscowych, i tych przed telewizorami. Stąd dwie walki mistrzowskie, ale też występy bokserów z Częstochowy na czele z Robertem Parzęczewskim, Marcinem Siwym i Adamem Koprowskim. Wiemy, że sporo fanów przyjedzie z Katowic i Radomia na potyczki z udziałem Tomasza Gromadzkiego oraz Michała Żeromińskiego - dodał Mariusz Grabowski.