DAVID HAYE: ZOSTAŁO MI JESZCZE MAKSYMALNIE PIĘĆ WALK

Redakcja, Boxing News Online

2017-01-20

David Haye (28-2, 26 KO) połączył siły z Richardem Schaeferem, tworząc wspólnie nowy projekt - grupę Hayemaker Ringstar. Najbliższy pojedynek były mistrz świata wagi ciężkiej stoczy 4 marca w Londynie, gdzie skrzyżuje rękawice z Tonym Bellew (28-2-1, 18 KO).

- Patrząc realnie na to wszystko, przed emeryturą zostało mi jeszcze może z pięć walk. W tym czasie muszę dokonać to, co sobie założyłem - mówi dawny król kategorii cruiser.

- Pierwszym wyborem po Bellew wydaje się być Anthony Joshua, to chyba najciekawsza obecnie opcja. Jeśli wróci Tyson Fury, zapewne będzie szukał dużej wypłaty, bo przecież dotąd spektakularnej gaży jeszcze nie dostał. Sprawa rozstrzygnie się w naszej trójce. Każdy z nas ma twardy charakter i wielką walkę gwarantuje starcie dwóch zawodników z tej trójki - przekonuje Anglik.

- Rozmawialiśmy już z kilkoma telewizjami o współpracy i każda z nich wyraziła zainteresowanie. Przed nami bardzo ciekawe czasy i długa umowa partnerska. Moje występy to duże wydarzenie i jeśli jakaś stacja chce wyrobić sobie markę, może to uczynić w łatwy sposób - dodał Haye.