MARTIN OSZALAŁ PO CIOSACH JOSHUY? 'JESTEM BRUCE'EM LEE!' (WIDEO)

Redakcja, BOXINGEGO

2016-12-15

Po tym, co zobaczyli, niektórzy kibice doszli do wniosku, że Anthony Joshua (18-0, 18 KO) musiał uderzyć Charlesa Martina (23-1-1, 21 KO) mocniej, niż zakładali.

30-letni Amerykanin przeszedł do historii jako jeden z najsłabszych mistrzów wagi ciężkiej. W kwietniu br. Joshua znokautował go już w drugiej rundzie i odebrał pas IBF.

Osiem miesięcy później w sieci pojawiło się nagranie, na którym Martin zapewnia, że dzisiaj pokonałby AJ-a, a przy okazji także Josepha Parkera, który w sobotę sięgnął po pas WBO. I to jednego dnia.

- Je**ć boks, je**ć! Skoro [Joshua] jest takim zwierzakiem, dajcie mu czterech gości jednego wieczoru! Albo trzech. Albo dwóch. Ja to mogę zrobić, bo jestem Bruce'em Lee! Rozwalę jednego wieczoru Josepha Parkera i Anthony'ego Joshuę! - mówi.

Amerykanin chwali się też, że pali marihuanę, ale nie pije alkoholu. Atakuje Europejczyków, którym zarzuca, że kradną pracę oraz pieniądze Afroamerykanom i Latynosem. Poza tym stwierdza, że jest Meksykaninem i prosi kibiców, aby nauczyli go hiszpańskiego.