FLOYD: BYŁEM U SZEFA McGREGORA, ON TAK NAPRAWDĘ NIE CHCE WALCZYĆ

Redakcja, fighthype.com

2016-12-14

Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) nie widzi szans na to, by doszło do jego walki z Conorem McGregorem. Jak twierdzi, mistrz UFC nigdy jej tak naprawdę nie chciał.

- Facet mydli ludziom oczy. Byłem u jego szefa, on tak naprawdę nie chce tej walki. Robi to wszystko tylko po to, żeby było o nim głośno, żeby ludzie o nim nie zapomnieli. A walczyć tak naprawdę nie chce - mówi "Money" Floyd.

McGregor otrzymał niedawno licencję bokserską w stanie Kalifornia, co pozwoliło myśleć, że poważnie rozważa debiut na zawodowym ringu.

- Ja w Kalifornii nie walczę. Po co mu w ogóle ta licencja? - skomentował Mayweather, który czternaście ostatnich walk w swojej karierze stoczył w Las Vegas.

Najlepszy bokser XXI wieku przebywa obecnie na Florydzie, gdzie uczestniczy w konwencji World Boxing Council. W jej trakcie miał okazję zamienić kilka słów z Amirem Khanem (31-4, 19 KO), który długo zabiegał o konfrontację z Amerykaninem. Podczas krótkiej wymiany zdań Mayweather powiedział: - Potrzebuję partnera do tańca, bo niedługo wracam!

Nie wiadomo jednak, jak poważnie należy traktować te słowa. Dzień wcześniej Mayweather mówił, że "mógłbym wrócić i zarobić 100 mln dolarów, ale zdrowie jest ważniejsze".