KATIE TAYLOR PO WYGRANEJ NAD KOPIŃSKĄ: TO TWARDA DZIEWCZYNA

Redakcja, iFL TV

2016-11-27

Mistrzyni olimpijska z Londynu i wielokrotna mistrzyni świata i Europy Katie Taylor (1-0, 1 KO) z szacunkiem wypowiadała się o Karinie Kopińskiej (7-15-3, 2 KO) po tym, jak w sobotę pokonała Polkę w swoim debiucie na zawodowym ringu.

- To bardzo twarda i doświadczona dziewczyna. Tylko raz została zastopowana w swojej karierze, świetnie więc było wygrać z nią przed czasem. Jest bardzo dobrą, wytrzymałą zawodniczką - powiedziała pięściarka z Irlandii.

Taylor wygrała z Kopińską w trzeciej rundzie. Ze swojej postawy jest zadowolona, choć podkreśla, że mogło być lepiej.

- Nie ma czegoś takiego jak perfekcyjny występ. Zawsze można coś poprawić. Kilka razy zostałam trafiona. Będziemy analizować ten występ - oznajmiła.

Irlandka kolejną walkę stoczy 10 grudnia na gali Joshua-Molina w Manchesterze. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jej rywalką. W kontekście bardziej odległej przyszłości na Wyspach już plotkuje się o walkach z gwiazdami MMA. Ostatnio mówiono np. o potyczce z Rondą Rousey, co jednak wydaje się jeszcze mniej prawdopodobne niż inne starcie sław obu dyscyplin, o którym lubią spekulować kibice - Mayweather-McGregor.

- Większe szanse są na to, że dojdzie do walki z Holly Holm niż Rousey. To też byłby wielki pojedynek. Zróbmy to! - powiedziała po sobotnim debiucie Taylor.