GARCIA I VARGAS ZAPOWIADAJĄ ŚWIETNĄ WALKĘ

Redakcja, Informacja prasowa

2016-11-11

- Cały obóz przebiegł perfekcyjnie. Mój syn bije tak mocno, że każdego dnia modlę się o to, by nie zabił kogoś w ringu - mówił na wczorajszej konferencji prasowej Angel Garcia, ojciec i trener Danny'ego Garcii (32-0, 18 KO), który w najbliższą sobotę przystąpi do rywalizacji z Samuelem Vargasem (25-2-1, 13 KO).

- Poświęciłem swe życie dla sportu i jestem dumny będąc częścią takiej gali jak ta. Występ w moim mieście w Filadelfii to coś naprawdę wyjątkowego. Pozostawałem bardzo zdyscyplinowany i przygotowania przebiegły naprawdę dobrze. Kibice już teraz ekscytują się moją przyszłoroczną walką z Thurmanem, ale ja póki co muszę się skupić na najbliższej przeszkodzie. Nikogo nie lekceważę i koncentruję się na Vargasie. Poszukam nokautu - zapowiada Garcia, mistrz świata wagi półśredniej federacji WBC, który już ma zaklepaną na 4 marca unifikację z championem WBA, Keithem Thurmanem (27-0, 22 KO).

- Przez cztery tygodnie intensywnie trenowałem w Miami i czuję się gotowy na to wyzwanie. Danny to mistrz nie bez powodu, on naprawdę robi wszystko dobrze, ale będziemy musieli znaleźć jakiś sposób na zwycięstwo. Wszyscy chcą zobaczyć jego walkę z Thurmanem, lecz ja chcę się wybić tym pojedynkiem i wierzę mocno, że sprawię niespodziankę - zapowiada z kolei skazywany raczej na porażkę Vargas.