KAMIL GARDZIELIK ZAWODOWCEM!

Łukasz Furman, Informacja własna

2016-10-11

Przed nami kolejny ciekawy zawodowy debiut. Już 12 listopada podczas gali w Kaliszu na ringach profesjonalnych zamelduje się występujący dotąd w wadze średniej Kamil Gardzielik.

Gardzielik to aktualny mistrz Polski seniorów w limicie 75 kilogramów. W drodze po złoto odprawiał kolejno Marcina Gołębiewskiego (PKT 3-0), Mateusza Wojciechowskiego (TKO 2), Roberta Różnowicza (PKT 3-0), innego świeżego zawodowca Pawła Rumińskiego (PKT 3-0) oraz Bartosza Gołębiewskiego (PKT 3-0). Tytuł MP Seniorów zdobył również w 2013 roku, pokonując w finale Arkadiusza Szwedowicza (PKT 4-1). Wydaje się więc, że pięściarz z Konina powinien być jednym z ciekawszych debiutantów na naszym podwórku.

Kamil związał się póki co tylko menadżerskim kontraktem z Tomaszem Turkowskim i to on poprowadzi jego karierę. W przyszłości zwiąże się ewentualnie z jednym z promotorów.

Wszystkim tym, którzy interesują się tylko boksem zawodowym, poniżej przypominamy sześć wybranych walk Gardzielika. Na naszym kanale doszukacie się jednak dużo więcej. Zapraszamy.