HEARN: GOŁOWKIN NIE WYGLĄDAŁ DOBRZE

Redakcja, Sky Sports

2016-09-09

Giennadij Gołowkin (35-0, 32 KO) zawsze imponuje formą, ale tym razem coś jest nie tak, uważa Eddie Hearn, promotor sobotniego rywala Kazacha.

W czwartek "GGG" spotkał się w Londynie z Kellem Brookiem (36-0, 25 KO) na ostatniej konferencji prasowej. Hearn uważnie przyglądał się mistrzowi wagi średniej i doszedł do wniosku, że nie jest w szczytowej formie.

- Powiem to. Sądzę, że Gołowkin nie wyglądał zbyt dobrze. Miał jakby wychudzoną twarz. Zaraz po konferencji się zebrali, nie chcieli rozmawiać z mediami. Może przesadzam, ale musimy się chwytać wszystkiego, co mamy. Wiemy, jakie stoi przed nami zadanie - oznajmił.

Przyznał też, że był zaskoczony słowami Abela Sancheza, trenera "GGG", który stwierdził, że Brook "brutalnie przekona się o tym, że potrzeba więcej niż dziesięciu tygodniu eksperymentu naukowego, aby pokonać Giennadija Gołowkina".

- Może Abelowi udziela się presja. Myślą, że są nie do pokonania, że mogą jeździć po różnych miastach, nokautować rywali i zgarniać pieniądze. Uważam, że nie będzie to wyglądać w ten sposób. Chyba wiedzą, że to poważny pojedynek, że przed nimi prawdziwa walka - powiedział.

Starcie Gołowkin-Brook już w sobotę w hali O2 Arena. Transmisja od 20:00 w Polsacie Sport.