PULEW NIE KWAPI SIĘ DO WALKI Z JOSHUĄ. PARKER-PRICE NIEMAL PEWNA

Redakcja, iFL TV

2016-09-08

Promotor Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) przyznał, że walka z Kubratem Pulewem (23-1, 12 KO) stoi pod dużym znakiem zapytania. Jak twierdzi, Bułgarowi nie pali się do konfrontacji z niepokonanym Anglikiem.

Joshua 26 listopada w Manchesterze przystąpi do drugiej obrony tytułu IBF w wadze ciężkiej. Na gali ma dojść też do kilku innych ciekawych pojedynków w najwyższej dywizji, ale jak na razie tylko jeden z nich jest blisko realizacji.

- Parker kontra Price - tą walką martwię się najmniej, jest niemal zaklepana. Chciałbym też walki [Joshuy] z Pulewem, to byłby dobry test. Pulew nie wydaje się jednak być jakoś szczególnie zainteresowany. A otrzymałby dobre pieniądze. Co do Chisora-Whyte - Dillian jest gotowy, ale Chisora... On odrzucił dużą kasę za pojedynek z AJ-em, a potem zgodził się boksować z Pulewem za mniej więcej jedną piątą tej sumy. Więc nie wiem - mówi Eddie Hearn.

Niezależnie od tego, kto będzie rywalem głównego bohatera wieczoru, Hearn spodziewa się kolejnego efektownego zwycięstwa i już snuje plany na przyszłość.

- Szykujemy się na 26 listopada, 4 marca, a potem czerwiec lub lipiec. W czerwcu lub lipcu rywalem będzie musiał być Fury, Kliczko, Haye lub Wilder - ktoś tego kalibru - oznajmił.