KOWALIOW I WARD OKO W OKO (WIDEO)

Redakcja, Boxingscene

2016-09-07

To ma być starcie o miano nowego króla zestawienia P4P. Walka odbędzie się dopiero 19 listopada, ale Siergiej Kowaliow (30-0-1, 26 KO) oraz Andre Ward (30-0, 15 KO) już teraz popatrzyli sobie z bliska głęboko w oczy.

- To wielki moment mojej kariery, dlatego dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej walki. Ludzie zapamiętają ten pojedynek, on przejdzie do historii. Chcę po prostu dać kibicom w Las Vegas i tym, którzy zakupią PPV, naprawdę fajne widowisko - mówił Rosjanin, posiadacz pasów WBO, IBF i WBA wagi półciężkiej.

- Cieszę się, że jestem tu dzisiaj z wami. Wielu ludzi pracowało nad tym, by doszło do tej walki i jestem im wszystkim wdzięczny. Kowaliow to kolejne wyzwanie w mojej karierze. Byłem już wcześniej w takich sytuacjach, choć mój przeciwnik również miał takie sytuacje wcześniej. Nie obchodzi mnie więc co mówią inni, z moimi rywalami włącznie. Nie obchodzi mnie jak się czują, co opowiadają, liczy się tylko walka - odpowiadał Ward, w przeszłości lider kategorii super średniej, od jakiegoś czasu z powodzeniem startujący w dywizji półciężkiej.

Wszystkie bilety w tej najtańszej cenie, za 55 dolarów, już dawno się rozeszły. Pozostały za to jeszcze te za 155 dolarów i niewiele w cenie 755 dolarów. A kto nie będzie mógł stawić się w T-Mobile Arena w Las Vegas, zawsze będzie mógł wykupić PPV. Cena za tą usługę wyniesie $54,95.