KELL BROOK: CHCĘ PASÓW GOŁOWKINA

Redakcja, Sky Sports News

2016-08-30

- Jestem dużo, dużo szybszy niż inni mistrzowie i nie mogę się już doczekać aż spustoszę defensywę Gołowkina - mówi Kell Brook (36-0, 25 KO), mistrz świata wagi półśredniej federacji IBF, który 10 września w Londynie zaatakuje Giennadija Gołowkina (35-0, 32 KO), króla dywizji średniej.

- Zadbałem o najmniejsze detale podczas tych przygotowań. Przez te kilka tygodni bardzo wzmocniłem siłę ciosu, a zachowałem szybkość. Mało tego, dziś jestem jeszcze szybszy niż w poprzednich walkach. Dobrze się odżywiam i pozostaję w fenomenalnej formie - straszy pretendent z Sheffield.

- Żaden z brytyjskich pięściarzy nie był dotąd królem zestawienia P4P, a wygrana nad Gołowkinem sprawi, że będę na samym szczycie. Znalazłem w jego boksie kilka błędów, znajdę więc również sposób na wygraną. Od pierwszej minuty dam mu prawdziwą i mocną walkę. Szybko przekona się o mojej szybkości i przede wszystkim determinacji. Zamierzam odebrać mu jego pasy - dodał mimo wszystko niedoceniany trochę w tym zestawieniu Brook.