RICHARD SCHAEFER NAMAWIA GARCIĘ - BĘDZIE DUŻY TRANSFER?

Redakcja, Ring Magazine

2016-08-02

Richard Schaefer - niegdyś prawa ręka Oscara De La Hoyi, założył własną grupę, dostał licencję promotorską i już wkrótce rozpocznie swój nowy projekt. Kto będzie u niego boksował? Były szwajcarski bankier ma już na oku jedno wielkie nazwisko.

Schaefer pierwszą galę na własną rękę zorganizuje 15 października w hali Staples Center w Los Angeles. Jego stajnia nazywa się Ringstar Sports.

Nowy promotor bardzo chciałby podpisać kontrakt z Miguelem Angelem Garcią (35-0, 29 KO), który po dwóch i pół roku przerwy udanie powrócił w końcu do gry w minioną sobotę.

- Żartowałem sobie z nim ostatnio, że dla nas obu będzie to powrót. Zapewne każdy liczący się gracz zdążył się już skontaktować z Mikeyem, więc ja również. Przedstawiłem mu swoją ofertę. Każdy chciałby przecież promować zawodnika tej klasy co on. Zobaczcie jednak również czego ja dokonałem. Pomogłem przecież Floydowi Mayweatherowi Jr, który został największą gwiazdą pay-per-view wszech czasów. A szczerze wierzę, że Garcia również może stać się wielką gwiazdą systemu PPV. Mam względem niego kilka poważnych projektów i pomysłów - nie ukrywa Schaefer.