GWIAZDA MMA DLA PRZYSZŁEGO (?) MISTRZA WSZECHWAG

Redakcja, Informacja prasowa

2016-07-26

Znany dobrze z występów w MMA Mike Kyle (1-2-1, 1 KO) przetestuje nowego prospekta wagi ciężkiej 6 sierpnia podczas gali w Oracle Arena w Oakland, transmitowanej przez stację HBO.

Darmani Rock (3-0, 3 KO) - bo o nim mowa, póki co nie wypuścił żadnego ze swoich dotychczasowych rywali poza pierwszą rundę. W przyszła sobotę na swojej drodze spotka właśnie znanego z występów dla organizacji Strikeforce i UFC wojownika. Jak będzie tym razem?

Rock w 2014 roku sięgnął po złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Świata oraz srebrny Młodzieżowych Igrzysk. W ubiegłym sezonie zdominował rynek krajowy już w gronie seniorów, zdobywając złoty medal mistrzostw USA oraz Złote Rękawice. W walce o złoto w krajowych mistrzostwach pokonał jednogłośnie na punkty Marlo Moore'a. Ich drogi znów się skrzyżowały podczas eliminacji olimpijskich. Murowany faworyt zanotował jednak nieoczekiwaną wpadkę, Moore go znokautował i tracąc szansę na występ podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio, Darmani postanowił rozpatrzeć propozycje promotorów.

Przypomnijmy, że główną atrakcją gali w Oakland będzie potyczka Andre Warda (29-0 15 KO) z Alexandrem Brandem (25-1, 19 KO).