ANDRE WARD: NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ

Redakcja, Informacja prasowa

2016-06-29

Od 30 do 300 dolarów będą kosztowały bilety na jubileuszowy, trzydziesty występ Andre Warda (29-0, 15 KO), który 6 sierpnia spotka się w swoim Oakland na antenie stacji HBO z Alexandrem Brandem (25-1, 19 KO). - Nie możecie tego przegapić, będę tego dnia w świetnej formie - przekonuje swoich krajanów mistrz olimpijski z Aten i dawny lider kategorii super średniej, który teraz próbuje podbić wagę półciężką.

- On chce zostać numerem jeden tego limitu oraz zestawienia P4P. Z kolei jego rywal czeka na ten pojedynek już od roku i wyjdzie do ringu głodny sukcesu. Stawka będzie wysoka, bo Andre zdaje sobie sprawę, że lekceważyć tego przeciwnika nie może - wtrącił David Itskowitch ze stajni Roc Nation Sports.

- Dla mnie taki pojedynek to wielki zaszczyt. Przecież ten facet nie przegrał chyba w życiu rundy - mówi z uznaniem o wielkim rywalu sam Kolumbijczyk.

Przypomnijmy, że jeśli Ward pokona przeszkodę w osobie Branda, już 19 listopada na ringu w T-Mobile Arena w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Siergiejem Kowaliowem (29-0-1, 26 KO) o pasy WBO/WBA/IBF.