SZUMENOW: SŁYSZĘ PLOTKI, ŻE LEBIEDIEW NIE CHCE WALCZYĆ

Beibut Szumenow (17-2, 11 KO) zdobył 21 maja regularny pas WBA w wadze junior ciężkiej i zapewnił sobie prawo do walki z właścicielem tytułu w wersji Super, Denisem Lebiediewem (29-2, 22 KO). Nie wiadomo jednak, czy do tego pojedynku dojdzie. 

- Słyszę plotki, że Lebiediew nie chce ze mną walczyć. Jeśli to prawda, jeśli zrzeknie się pasa, będę chciał walczyć z Dorticosem. Każda federacja powinna mieć w każdej wadze tylko jednego mistrza. Mam nadzieję, że tego wszystkie unikniemy, bo czekam na walkę z Lebiediewem już od lipca ubiegłego roku. WBA zarządziła, że mamy walczyć w ciągu 120 dni od 21 maja. Jestem gotowy, mam nadzieję, że on również - powiedział Kazach.

32-latek dodał, że po majowym zwycięstwie nad Juniorem Wrightem (15-2-1, 12 KO) nie marnuje czasu. - Zaraz po pojedynku zacząłem trenować, wykonywać lekkie ćwiczenia. W następnym występie będę jeszcze lepszy - zapewnił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-06-2016 12:05:30 
W tym przypadku Haymon rozdaje karty i to on (z pomocą federacji) może zmusić Lebedeva do zwakowania jednego z pasów. IBF wyznaczy mandatory z Gassijewem, a WBA z Szumenowem (obydwaj to zawodnicy Haymona) i Lebedev będzie musiał wybrać czy broni wersji IBF czy WBA wakując jeden z pasów, a wówczas jeden z zawodników Haymona będzie się bił o pas z Lebedevem, a drugi zawalczy o wakat. Tym sposobem doprowadzi do starć o pas dwóch swoich zawodników w tym samym czasie.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 06-06-2016 12:13:45 
Federacje powinny zrobić tak, że zawodnicy powalczą o wakat któregoś pasa, ale po zdobyciu brak możliwości dobrowolnych obron, a jako obowiązkowego muszą brać Lebiedieva inaczej utrata pasa i o pas bije się Lebedev z X zawodnikiem. Po tej akcji pousuwać paski od spodni. Takie rozwiązanie według mnie byłoby najlepsze - "Efekt odbicia piłeczki".
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-06-2016 12:47:51 
Leiediew odda IBF. W WBA rywal łatwiejszy, ale też z WBA ma Rosjanin lepsze układy. Chyba ma nawet status superczempiona w tejże federacji..
Jak odda pas IBF to będzie wiadome że Włodarczyka czeka przeprawa z Gassijewem lub Huckiem, który jest następny w rankingu..

Najlepiej by było jakby o wakat zawalczyła wspomniana dwójka, a Włodarczyk za dwie walki z wygranym..
 Autor komentarza: odyniec
Data: 06-06-2016 13:08:09 
eeee tam...

Riabinski spokojnie opanuje temat. pieniadze zadza swiatem a cruiser nigdzie poza Rosja i Europa nie generuje takich pieniedzy wiec spokojnie federacje dadza czas na kolejne obrony

WBA juz wyznaczylo termin wiec pewnie IBF swoj termin przedluzy i wszystko bedzie jak ma byc
no chyba ze IBF wykreci jakis numer bo Wasyl juz wczesniej cos wiedzial ale szczerze mowiac ni esadze bo nikt inny im takiego siana nie zagwarantuje
 Autor komentarza: Arabian
Data: 06-06-2016 13:11:08 
odyniec

chyba że Lebioda nie chce mieć 2 pasów ,to często gorsza opcja niż jeden ,szkoda czasu Lebiody na jakiś Mando jak każdy najlepszy chce z nim walczyć w kasowym pojedynku(kasowym jak na Cruiser).
 Autor komentarza: odyniec
Data: 06-06-2016 13:21:11 
Arabian

mozliwe ale jakos w to nie wierze ze Ruscy nie chca zunifikowac pasow

sami mowia ze teraz chetnie celuja w Główkę
 Autor komentarza: odyniec
Data: 06-06-2016 13:21:57 
Lebiediev zawsze chcial rewanzu na Hucku wiec niech sie staraja o ten rewanz tym bardziej ze Huck ma teraz te IBO
 Autor komentarza: Arabian
Data: 06-06-2016 13:37:29 
No z Hukiciem bym pojedynek z chęcią zobaczył.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 06-06-2016 14:35:07 
Szumenow nie ma pratycznie żadnych szans z Lebiedevem kazach ma podejrzaną( jesli ni szklaną) szczęke leżał na deskach po ciosach Hopkinsa i ostatnio tego anonima Wrighta wiec jako go Lebiedev trafi swoimi petardami to zostanie znokutowany do max 6 -7rundy.
Wiekszym zagrożeniem dla Dennisa jest Gassijev i Dorticos
najprawiedliwiej byłoby żeby Ten cykor Szumenow zawalczył ostateczny eliminator z Dorticoem.

Wiec jak już coś to leboda zwakuję pas ibf i o wakujący tytuł nr 1 Gassijev z nr 2 Huckiem
wiec do rewanżu z Lebieeva z Huckiem raczej nie dojdzie.
a nasz Diablo predzej czy pózniej zawalczy z Gassijevem lub Huckiem
 Autor komentarza: starycap
Data: 07-06-2016 20:25:42 
A najszybciej zawalczy w sądzie o alimenty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.