POZNALIŚMY SKŁADY NA MECZ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Redakcja, Informacja własna

2016-04-27

Składy drużyn na mecz Polska - Niemcy, który odbędzie się w Dąbrowie Górniczej 7 maja godz. 17:00 już się wykrystalizowały. Zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująca konfrontacją z mocnymi akcentami rockowymi na żywo >>>. Warto w sobotni wieczór wybrać się do aleji Róż, aby poczuć i przeżyć czyste sportowo, wręcz koncertowe uderzenie.

Ze składu Fight-Boxingu musiała odejść Paulina Nowak- Mistrzyni Polski, która została powołana do kadry na turniej w Finlandii. Dominika Huczek- wicemistrzyni Polski rozchorowała się i niestety szkoleniowcy drużyny z zagłebie musieli zrezygnować z jej udziału w tym meczu, lecz mamy nadzieje, że godnie zastąpi ją - Patrycja Kowalczyk - na której występ bardzo liczymy.

W składzie Fight-Boxing-u wystąpią: Katarzyna Bujko - Mistrzyni Polski, Klaudia Simsak - wicemistrzyni Polski, Patrycja Kowalczyk - Mistrzyni Małopolski, Artur Skorupa, Łukasz Szczepaniak - brązowy medalista Mistrzostw Polski, Aleksander Jasiewicz brazowy medalista Mistrzostw Polski, Karol Kostka - Mistrz Polski, Stanisław Gibadło -  brązowy medalista Mistrzostw Polski, Oskar Safarian - Mistrz Polski.

Z informacji jakie otrzymaliśmy, BoxGym Dreger wzmocnił się trzema zawodniczkami  ze Szwajcarii, a więc nie będzie łatwo.

Drużyna BoxGym Dreger:  Naomi Gartsch, Fiona Wyss, Eliana Pileggi, Juri Balyayew, Max Reband, Olcay Simsek, Sklairov German, Toradideh Shahruz, Cabucak Kagan. 

Ciekawie zapowiada się walka najmłodszych Artura Skorupy z Juri Belyayevem - zobaczymy na jakim poziomie jest boks najmłodszych w obu krajach. W walkach elite: Aleksander Jasiewicz kontra Olcay Simsek, Karol Kostka zawalczy z Sklairov German, a Stanisław Gibało z Toradideh Shahruz, a więc przegląd wszystkich kategorii wiekowych, są to zawodnicy, którzy swoje walki toczą bardzo widowiskowo i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Wynik meczu, jak zawsze,  jest sprawą otwartą, ale wierzymy w zawodników, że doprowadzą mecz do zwycięstwa.