ABRAHAM ZAPOWIADA FORMĘ ŻYCIA W WALCE Z RAMIREZEM

Redakcja, Team Sauerland

2016-04-04

Mistrz świata WBO w wadze super średniej Arthur Abraham (44-4, 29 KO) przekonuje, że na zbliżającej się wielkimi krokami gali Pacquiao-Bradley III zaliczy najlepszy występ w bokserskiej karierze.

Niemiec zmierzy się 9 kwietnia w MGM Grand w Las Vegas z niepokonanym Meksykaninem Gilberto Ramirezem (33-0, 24 KO). Będzie to jego pierwszy występ w stolicy hazardu.

- To sprawia, że jest to dla mnie pojedynek wyjątkowy. Rywal jest twardy, niepokonany, postara się odebrać mi pas. Szykuje się trudny sprawdzian. Wiem, że muszę zaboksować najlepiej w karierze, aby zachować tytuł - stwierdził.

- Będę walczyć daleko od domu i zdaję sobie sprawę, że muszę wygrać przekonująco. W Las Vegas cenią aktywność. Na to się przygotowałem. Trenowałem wysoko w bułgarskich górach, to mi bardzo pomogło. Nigdy nie miałem lepszej kondycji - dodał.

W walce wieczoru w MGM Grand noszący się z zamiarem zakończenia kariery Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) skrzyżuje rękawice z Timothm Bradleyem (33-1-1, 13 KO). Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.