POLSAT BOXING NIGHT: TYPUJE DARIUSZ SNARSKI

Redakcja, Informacja własna

2016-03-30

Już tylko trzy dni zostały do gali Polsat Boxing Night. Każdy ma swoich faworytów, a jak typuje Dariusz Snarski? Niegdyś czołowy zawodnik, potem trener i promotor, o swoich faworytach na PBN.

Tomasz Adamek vs Eric Molina
Choć niemal wszyscy stawiają na Molinę, ja postawię na Tomka. Jeżeli nie da się trafić, powinien wygrać na punkty. Liczę na cwaniactwo, nogi i szybkość Tomka.

Andrzej Wawrzyk vs Marcin Rekowski
W tym pojedynku postawię na Rekowskiego, który jest bardziej odporny na ciosy i powinien tę walkę rozstrzygnąć. No chyba że koledzy nie zapomną, że się przyjaźnią i powalczą trochę "lajtowo".

Michał Cieślak vs Francisco Palacios
Pojedynek młodości z doświadczeniem. Michał powinien rozsądnie zacząć boksować, bo jeśli zacznie jak zawsze, od ostrego ataku, może być różnie. Nigdy przecież nie walczył tylu rund, ale stawiam mimo wszystko na Polaka.

Rafał Jackiewicz vs Michał Syrowatka
Ta walka mnie trochę dotyczy, ponieważ przez krótki okres zajmowałem się Michałem. Przed ich pierwszą walką wszyscy byliśmy bardzo pewni zwycięstwa Michała, jednak Rafał, stary lis i wojownik, pokazał Michałowi jego miejsce w szeregu. W tym pojedynku stawiam na doświadczenie Rafała, który wygra na punkty.

Mateusz Masternak vs Eric Fields
Nie znam za bardzo rywala Mateusza, ale po obejrzeniu Fieldsa wydaje mi się, że Masternak nie powinien mieć większych kłopotów z wygraną.

Ewa Brodnicka vs Anita Torti
Nie śledzę za bardzo boksu kobiecego od występów Agnieszki Rylik i Iwony Guzowskiej, które boksowały na bardzo dobrym poziomie. Niczego nie ujmując Ewie, która jest twardą zawodniczką i bardzo chce osiągnąć największe sukcesy, nie będzie to dla niej łatwa walka. Mimo wszystko stawiam na wygraną punktową Brodnickiej.