HEARN ROZWAŻA WALKĘ BRIGGSA Z WHYTE'EM

Redakcja, Boxing News Online

2016-03-29

- Lubię tego kolesia, jego charakter oraz charyzmę - nie ukrywa Eddie Hearn, szef stajni Matchroom, który poważnie rozważa zorganizowanie na jednej ze swoich gal pojedynku Shannonowi Briggsowi (59-6-1, 52 KO), który od jakiegoś czasu przebywa w Anglii i zdążył już zdobyć serca oraz sympatię tamtejszych kibiców.

- Shannon co prawda nie jest już najmłodszy, lecz wciąż pozostaje w dobrej formie fizycznej. Nie oznacza to jednak, że chciałbym go skonfrontować z Anthonym Joshuą. Mimo wszystko Briggs nadal pozostaje groźniejszy niż większość młodych ciężkich, tylko że oni biją się między sobą. Może w takim razie walka Briggsa z Dillianem Whyte'em? Nie wiem, muszę to jeszcze przemyśleć. Jest sporo zawodników, którzy czekają na swoją szansę - analizuję sytuację na rynku znany brytyjski promotor.

- Jeśli dojdziemy do porozumienia, dam mu zaboksować na naszej gali i wtedy zobaczymy, co jeszcze zostało z tego zawodnika. Bo przecież równie dobrze może się okazać, że z dawnego Briggsa nie pozostało już prawie nic. On gwarantuje jednak dobrą zabawę, zobaczymy więc, czy się dogadamy - dodał Hearn.