PORTER NIE BĘDZIE DŁUGO CZEKAĆ NA THURMANA

Redakcja, The Ring

2016-03-09

Ojciec i trener Shawna Portera (26-1-1, 16 KO) zapowiedział, że syn nie będzie długo czekać na Keitha Thurmana (26-0, 22 KO). Jeżeli do walki nie dojdzie w najbliższych tygodniach, "Showtime" poszuka innego oponenta.

Pięściarze mieli boksować już w najbliższy weekend, ale Thurman miał wypadek samochodowy i nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić między liny.

- Chcielibyśmy tej walki pod koniec maja, na początku czerwca. Nie chcemy czekać do lata. Jak Thurman nie będzie gotowy, to musimy znaleźć kogoś innego. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu czegoś się dowiemy i będziemy mogli podjąć decyzję - oznajmił Kenny Porter.

Choć walkę z Thurmanem trzeba było anulować, Porter będzie w sobotę boksować. Były mistrz wagi półśredniej stoczy 12-rundowy pojedynek pokazowy z Lanardo Tynerem (30-10-2, 19 KO), który będzie można obejrzeć na żywo na stronie Premier Boxing Champions na Facebooku.

Jeżeli ze starcia z Thurmanem trzeba będzie ostatecznie zrezygnować, Kenny Porter chciałby, aby w kolejnym pojedynku wliczanym do rekordu syn zmierzył się z innym znanym nazwiskiem. - Zróbmy walkę z Dannym Garcią - proponuje.