MARGULES POTWIERDZA: SZPILKA CHCE WALCZYĆ Z MARTINEM

Redakcja, Ring Magazine

2016-02-05

Charles Martin (23-0-1, 21 KO) - niespodziewany mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF, jest teraz rozchwytywany i niemal każdy z czołówki chciałby się z nim spotkać. Jednym z nich jest nasz Artur Szpilka (20-2, 15 KO), co przyznaje Leon Margules, współpromotor Polaka i bliski współpracownik Andrzeja Wasilewskiego. Ale kolejka do Martina ustawiła się długa.

Sam Martin chętnie skrzyżowałby rękawice z Anthonym Joshuą (15-0, 15 KO), mistrzem olimpijskim z Londynu. - Skontaktowaliśmy się z obozem Joshuy. Oni niby chcą tej walki, ale chyba nie czują się jeszcze gotowi. Jeśli tylko zmienią zdanie, możemy lecieć na ich teren do Anglii. Ten dzieciak jest tam prawdziwą gwiazdą - mówi szef stajni Warriors Boxing Promotions.

Ewentualnymi rywalami Martina mogliby być Chris Arreola (37-4-1, 31 KO), Dominic Breazeale (17-0, 15 KO), a także, choć na pewno nie teraz, nasz "Szpila".

CHAMBERS CHWALI SZPILKĘ >>>

- Tak, Szpilka chce tej walki. Sam mi powiedział "Promujesz jego i mnie. Doprowadź to tego pojedynku". Ten chłopak naprawdę tego chce - relacjonuje Margules.