JUŻ OFICJALNIE - CZAGAJEW vs BROWNE 5 MARCA W GROZNYM

Redakcja, Fightnews

2015-12-18

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Rusłan Czagajew (34-2-1, 21 KO) spotka się w obowiązkowej obronie tytułu WBA Regular wagi ciężkiej z Lucasem Browne'em (23-0, 20 KO) już 5 marca. I tak jak pisaliśmy tydzień temu, pojedynek zostanie rozegrany w Groznym.

- Zamierzam przejść do historii jako pierwszy australijski mistrz wagi ciężkiej. Jadę do Groznego z nastawieniem, by znokautować Czagajewa. Nie mam zamiaru zostawić tej walki w rękach sędziów. Przywiozę z sobą dwóch swoich sędziów, czyli prawą i lewą pięść - odgraża się niepokonany "Big Daddy".

- Już teraz trenuję bardzo ostro i zniszczę wszystko oraz wszystkich, którzy staną mi na drodze. Nie obawiam się w ogóle starcia za granicą. Robiłem to w przeszłości już wiele razy, a poza tym między linami będzie nas już tylko dwóch, kibice pozostaną na trybunach. Tego dnia zdobędę tytuł i przejdę do historii - dodał obchodzący miesiąc później 37. urodziny Browne.

Dla "Białego Tysona" będzie to druga obrona pasa. W pierwszej, pięć miesięcy temu, znokautował niezłego Francesco Pianetę pod koniec pierwszej rundy.