SUKCES COTTO-CANELO NA PPV. LICZBY BĘDĄ 'GIGANTYCZNE'

Redakcja, ESPN Deportes

2015-11-24

Zgodnie z oczekiwaniami walka pomiędzy Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO) a Miguelem Cotto (40-5, 33 KO) była hitem PPV. Szczegółów jeszcze nie ma, ale z wszelkich przesłanek wynika, że pojedynek, który odbył się w miniony weekend w Las Vegas, spełnił, a może nawet przebił oczekiwania.

- Mogę powiedzieć, opierając się na wstępnych informacjach, iż wszystko wskazuje na to, że liczba sprzedanych pakietów PPV będzie gigantyczna i imponująca. Tak przynajmniej sugerują informacje, którymi dysponujemy - stwierdził Gabriel Penagaricano, doradca Cotto.

Przed pojedynkiem, zakończonym punktowym zwycięstwem "Canelo", promotor Meksykanina Oscar De La Hoya wyrażał nadzieję, że sprzeda się przynajmniej 1,5 miliona pakietów. "Złoty Chłopiec" twierdził nawet, że złamana może zostać granica 2 milionów. Jeżeli spełni się którakolwiek z tych przepowiedni, pojedynek Cotto-Canelo będzie drugim najlepiej sprzedającym się w tym roku na PPV, jedynie za Mayweather-Pacquiao, na który w maju wykupiono rekordową liczbę 4,4 miliona przyłączy.