KLICZKO: SŁYSZAŁEM, ŻE TYSON SIĘ BOI - FURY: WŁAD ŁADNIE PACHNIE

Redakcja, fightnews.com / iFL TV

2015-11-24

Tym razem nie było ani Batmana, ani Jokera. Nawet Tyson Fury (24-0, 18 KO) za dużo nie mówił na ostatniej konferencji prasowej przed walką z Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO). Jak stwierdził, po swoich licznych doświadczeniach woli już nie zapeszać.

- Mam przed sobą barwnego pretendenta, młodego zawodnika, który chce podjąć prawdziwe wyzwanie. Słyszałem, jak mówi, że się denerwuje. To oznacza, że jest dobrze przygotowany, że jest czujny. Dobrze jest się denerwować. Ja denerwuję się przed każdą walką. Każdy pojedynek to nowe wyzwanie. Bardzo się cieszę, że w końcu dojdzie do tej walki - stwierdził mistrz wagi ciężkiej.

- Mam nadzieję, że Wład ostro trenował. Nie będę za wiele mówić, żeby go znowu nie przestraszyć. Jak wiemy, kiedy dużo gadam na konferencjach, do walki zwykle nie dochodzi. Teraz więc odpuszczę, czekam po prostu na pojedynek. Długo nie wierzyłem, że do niego dojdzie. Stary facet, młody facet, stary mistrz, nowy mistrz. Tyle. Amen - mówił z kolei pretendent.

Później, podczas spotkania twarzą w twarz, Fury komplementował wygląd rywala. - I nawet ładnie pachni! - rzucił po tym, jak się nachylił do Ukraińca. Na koniec panowie uścisnęli sobie dłoń. - Powodzenia, życzę ci dużego sukcesu - powiedział Anglik.

Pojedynek o pasy WBO, WBA, IBF oraz IBO w królewskiej kategorii już w sobotę. Transmisja w Polsacie Sport.