172 RUNDY SPARINGÓW. CANELO ZAKOŃCZYŁ PRZYGOTOWANIA DO COTTO

Redakcja, ESPN Deportes

2015-11-14

Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO) zakończył przygotowania do  walki z Miguelem Cotto (40-4, 33 KO). Jego trener podkreśla, że po 172 sparingowych rundach nie może być inaczej - "Canelo" jest w najwyższej gotowości i wyczekuje życiowego triumfu w hitowej konfrontacji z Portorykańczykiem.

- Jesteśmy gotowi na wszystko. Saul jest w świetnej formie fizycznej i psychicznej. Mamy w naszej ekipie takie powiedzenie, że jak coś zostało zrobione dobrze, to nie może wyjść źle. A my wszystko zrobiliśmy dobrze, pracowaliśmy odpowiedzialnie i z entuzjazmem, bardzo spokojnie. Zakończyliśmy czternasty tydzień przygotowań bardzo usatysfakcjonowani - powiedział Jose "Chepo" Reynoso.

Teraz, w poniedziałek, team "Canelo" czeka podróż z San Diego do Las Vegas, gdzie we wtorek będzie miało miejsce tradycyjne powitanie obu pięściarzy w Mandalay Bay. W środę odbędzie się w finałowa konferencja prasowa, w piątek ceremonia ważenia, a potem zostanie już tylko jedno - 36 minut (lub mniej) potencjalnie najlepszej walki tego roku.