FURY: ROZSZARPIĘ KLICZKĘ, TO BĘDZIE JEGO OSTATNIA WALKA

Redakcja, Sky Sports

2015-11-13

Tyson Fury (24-0, 18 KO) twierdzi, że Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) nie wytrzymuje ciśnienia. - Złamałem go psychicznie, a jeszcze bardziej go złamię bliżej walki - mówi kolos z Manchesteru.

Do pojedynku gigantów wagi ciężkiej pozostały już niewiele ponad dwa tygodnie. W czasie długiej promocji, o którą dbał Anglik, pretendent nie szczędził Ukraińcowi inwektyw, a ostatnio stwierdził nawet, że obraca się w okultystycznych kręgach, gdzie wyznaje się diabła.

Pytanie, czy w ringu Fury będzie równie mocny jak przed kamerami. Bukmacherzy stawiają na Kliczkę, tymczasem 27-latek radzi, aby czempion pod żadnym pozorem go nie lekceważył i nie dał się zwieść wizerunkowi błazna.

- Kliczko musi potraktować tę walkę poważnie, zwłaszcza że będzie to ostatnia walka w jego karierze. Musi podejść do tego śmiertelnie poważnie, jeżeli chce odejść z jakimikolwiek resztkami reputacji. Jest słaby mentalnie, rozszarpię go. Dla niego wszystko to biznes, wszystko zawsze musi być perfekcyjnie. Wiemy, że życie nie zawsze jest perfekcyjne. Kliczkę czeka 28 listopada gwałtowne przebudzenie - powiedział.