TRENING PŁYWACKI W PRZYGOTOWANIACH KLICZKI NA FURY'EGO

Redakcja, Facebook

2015-09-13

Wieloletni już czempion wagi ciężkiej Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) przygotowuje się do swojej kolejnej obrony tytułu. 24 października podczas gali w Dusseldorfie Ukrainiec skrzyżuje rękawice z niepokonanym i bardzo kontrowersyjnym Tysonem Furym (24-0, 18 KO). "Dr Steelhammer" na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych prawie codziennie informuje swoich kibiców o swoich treningach. 

39-letni pięściarz wczorał wrzucił zdjęcie z treningu pływackiego, który pojawia się w jego przygotowaniach do pojedynków nie od dziś. Władimir pisze, że można go znaleźć codziennie trenującego na basenie.

Mimo zaawansowanego jak na sportowca wieku, Kliczko wydaje się być dalej w dobrej formie. O to jak skomentował kilka dni temu najbliższą potyczkę z Brytyjczykiem.

- Niewątpliwie Fury będzie dużym wyzwaniem, jednak cieszy mnie to, potrzebuję czegoś takiego w moim wieku. Mam nadzieję, że dzięki tej motywacji oraz dobremu zdrowiu uda mi się wypełnić kontrakt ze stacją RTL na kolejne pięć walk - dodał piastujący tytuły IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.