THUNDER GYM FIGHT NIGHT 9 PAŹDZIERNIKA W TCZEWIE

Redakcja, Informacja własna

2015-09-13

9 października w sali Thunder Gym w Tczewie, należącej do właściciela grupy promotorskiej Thunder Promotions Krystiana Cieśnika, odbędzie się gala boksu zawodowego. Podczas imprezy swoje walki mają stoczyć niepokonany Damian Mielewczyk (9-0, 7 KO) oraz bedący od ponad czterech lat na zawodostwie Patryk Litkiewicz (17-9, 11 KO). Pięściarze wystąpią w nowopowstałym gymie, w którym od niedawna trenują i przygotowują się do walk.

Cieśnik pierwszą galę zorganizował w swoim rodzinnym Tczewie w maju 2011 roku, wtedy też zadebiutował jego podopieczny, 20-letni wówczas Litkiewicz. Jego pięściarze występują zarówno na ringach polskich, jak i niemieckich. Z kolei "Lita", który także pochodzi z Tczewa, miał okazję bić się już także w Kanadzie i na Węgrzech, a ostatnio też na Wyspach Brytyjskich 

Za swego rodzaju filar grupy Thunder Promotions uważany jest 25-letni Mielewczyk, który w boksie zawodowym jest od lipca ubiegłego roku. Występujący w kategorii super półśredniej "Miela" jak dotąd nie przegrał żadnego pojedynku, w marcu tego roku zawalczył gościnnie na gali Andrzeja Gmitruka w Brodnicy, zwyciężając na punkty Iona Barsana. Niewykluczone, że już niedługo stanie przed poważnymi sportowymi wyzwaniami.

Początek gali przewidziany jest na godzinę 19:00. Bilety w cenie 30 złotych można kupować w Centrum Handlowym Manhattan przy ul. Żwirki 42 i w Thunder Gymie (ul. Kwiatowa 18).