BRONER DO RAFAELA: IDŹ ZRZUCIĆ WAGĘ, GRUBASIE

Redakcja, Twitter

2015-08-29

Adrien Broner (30-2, 22 KO) ma problem z Danel Rafaelem. Do niepochlebnie wypowiadającego się na temat jego kolejnej walki dziennikarza wypalił: - Stul pysk, ty suko!

Amerykański pięściarz 3 października w swoim rodzinnym Cincinnati skrzyżuje rękawice z Chabibem Allachwerdijewem (19-1, 9 KO). Choć obaj przegrali swoje ostatnie pojedynki, stawką walki ma być pas mistrzowski w wadze super lekkiej, co wytknął organizatorom Rafael. Pracujący w ESPN dziennikarz, jeden z najbardziej cenionych żurnalistów zajmujących się boksem, nazwał rzeczy po imieniu, stwierdzając, że zwycięzca zostanie fałszywym czempionem.

- Krytykujesz walkę, a sam nigdy nie walczyłeś. A może zaczniemy walczyć z wami, dziennikarzami, skoro jesteście tacy twardzi. Niedobrze mi się robi od tych komputerowych gangsterów. Idź zrzucić wagę, gruba dzi**o! - odpowiedział Broner.

Wciąż istnieje szansa, że tytuł WBA, o który mają boksować Amerykanin i Rosjanin, zniknie z szali. Grupa Top Rank złożyła protest w tej sprawie, domagając się, aby o pas walczył promowany przez nią Jose Benavidez (23-0, 16 KO), posiadacz tymczasowego tytułu WBA. Federacja rozpatrzy niebawem protest i podejmie decyzję.