SANTA CRUZ I MARES PEWNIE ZWYCIĘSTWA. 'TO BĘDZIE WALKA ROKU'

Redakcja, fightnews.com

2015-08-28

Leo Santa Cruz (30-0-1, 17 KO) i Abner Mares (29-1-1, 15 KO), którzy w weekend zaboksują o pas WBA Super w kategorii piórkowej, spotkali się w czwartek na ostatniej konferencji prasowej. Obaj Meksykanie emanowali pewnością siebie. Młodszy zapowiedział, że utrzyma zero w rekordzie, starszy przekonywał, że wyciągnie rywala na głęboką wodę, a potem zatopi.

- Od dziecka marzyłem o tym, aby wystąpić w walce wieczoru. Jestem gotowy. To będzie najtrudniejsza walka w mojej karierze, dlatego trenowałem niezwykle ciężko. Zamierzam znokautować przeciwnika. Jeżeli ten plan nie wypali, znajdę inny sposób na zwycięstwo. Potrzebuję tej wygranej, aby przejść na wyższy poziom. Jestem zmotywowany, aby utrzymać swoje zero. Szykuje się świetne show, nie przegapcie tego - powiedział Santa Cruz.

- Nagadałem się już dość. Mówiłem już wam, w jaki sposób go pokonam. Bez wątpienia walczyłem z lepszymi zawodnikami niż on. Boksowałem już z prawdziwymi pięściarzami. Jeżeli chodzi o moją porażkę, ona odeszła już w niepamięć. W życiu pojawiają się różne przeszkody. Tę mam już za sobą. Walka z Santa Cruzem wyciągnie ze mnie wszystko, co najlepsze. To będzie pojedynek roku - stwierdził Mares.

Walka Santa Cruz-Mares odbędzie się w Staples Center w Los Angeles. Oprócz tytułu WBA w stawce znajdzie się też diamentowy pas WBC.