MARIUSZ CENDROWSKI CHĘTNY NA REWANŻ Z JONAKIEM PODCZAS PBN

Redakcja, Informacja prasowa

2015-08-03

Z ciekawością obserwujemy medialne przygotowania do gali Polsat Boxing Night, do której zostały niecałe dwa miesiące. Na liście potencjalnych zawodników, którzy mieliby wystąpić w ringu, pojawia się również Damian Jonak (39-0-1, 21 KO), który niedawno pokonał Ayouba Nefziego w swej czterdziestej zawodowej walce. Okrągłym jubileuszom towarzyszą zawsze podsumowania, a na podsumowaniu niemalże nieskazitelnej kariery Jonaka widnieje jedna rysa – zakończone remisem starcie z Mariuszem Cendrowskim (23-4-2, 8 KO) na PBN w 2009 roku.

Werdykt zdaniem niektórych był kontrowersyjny, a przecież wrocławianin walczył dodatkowo z kontuzją ręki. Po kilku latach od tamtych wydarzeń, Cendrowski znów chętnie skrzyżowałby rękawice z pięściarzem ze Śląska. Wielu kibiców z pewnością chętnie by obejrzało taki pokaz, a Panowie mieliby możliwość ostatecznego rozstrzygnięcia sporu.

Mariusz mimo kilkuletniej przerwy od występów na bokserskich galach twierdzi, że nie powiedział jeszcze swojego ostatniego słowa w ringu. Nieustannie pracując jako trener boksu we wrocławskim klubie ASW Red Corner, pozostaje w formie i pełnej gotowości na udowodnienie swych umiejętności. I jest chętny na rewanż z Jonakiem. Co Wy na to?