WARD: NIECH LUDZIE GOŁOWKINA DZWONIĄ DO HBO, ZRÓBMY TO

Redakcja, fighthype.com

2015-07-21

Podczas wizyty w studiu telewizji ESPN Andre Ward (28-0, 15 KO) rzucił wyzwanie Giennadijowi Gołowkinowi (33-0, 30 KO). - Ja jestem gotowy, możemy boksować - oświadczył niepokonany Amerykanin.

O starciu Warda z Kazachem kibice spekulują od miesięcy. Obóz "GGG" oskarżał ostatnio mistrza wagi super średniej, że ten nie chce walczyć, jednak "S.O.G." przekonuje, że nie ma żadnych przeszkód, aby stanął naprzeciw siejącego postrach czempiona kategorii średniej.

- Słyszę dużo rzeczy w mediach. Radzę ludziom Gołowkina, aby mniej gadali w mediach, jeżeli naprawdę chcą tego pojedynku. Porozmawiajmy z telewizją HBO, świetną stacją, niech rozmawiają nasi przedstawiciele. Znam tę grę, jestem w tym sporcie od 20 lat. Wiem, o co chodzi. Chcą, aby Gołowkin się uśmiechał i machał ręką, aby był pięknisim. Promotorzy mówią za niego, a kiedy ja coś odpowiadam, jestem wrogiem. Otóż nie jestem żadnym wrogiem, nigdy nie opierałem na tym swojej kariery. Jeżeli "GGG" chce walczyć, niech się nie kryje za promotorem i trenerem, niech powie im, żeby zadzwonili do HBO. Ja już to zrobiłem, bo wiedziałem, że będziecie mnie o to pytać - powiedział Ward w studiu telewizyjnym.

Ani Amerykanin, ani Kazach nie mają na razie zakontraktowanej żadnej walki.