MAYWEATHER: SERIO, ZMIERZĘ SIĘ Z BERTO LUB MAYFIELDEM

Redakcja, fighthype.com

2015-06-24

Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) cały czas upiera się, że w ostatniej walce w karierze zmierzy się z mniej wymagającym rywalem - Andre Berto (30-3, 23 KO) lub Karimem Mayfieldem (19-2-1, 11 KO).

Niepokonany Amerykanin kolejny występ zaliczy 12 września. Kibice chcą pojedynku z Amirem Khanem lub Keithem Thurmanem, tymczasem "Money" wypalił kilka dni temu, że stanie w szranki z którymś z dwóch wyżej wspomnianych pięściarzy. Nikt nie potraktował tego poważnie, ale 38-latek zostaje przy swoim.

- Mówię całkowicie serio. Ludzie zatęsknią jeszcze za Floydem Mayweatherem - stwierdził w rozmowie z zaprzyjaźnionym portalem fighthype.com.

Gdyby rzeczywiście okazało się, że Mayweather obniży loty i weźmie rywala z trzeciej ligi, może się okazać, że dużo ciekawsze walki zobaczymy 12 września na undercardzie.

- Chcemy, aby na tej gali Errol Spence zaboksował z Keithem Thurmanem. Rozmawiamy już o tym z Errolem. Mówi, że najpierw chce Thurmana, a potem Shawna Portera. Po tym, jak zaprezentował się na ostatniej gali, doszły mnie słuchy, że chłopcy się stresują jego osobą. Sam Errol twierdzi, że Keith się go boi. Thurman to solidny pięściarz. Na wrześniowym undercardzie musiałoby też oczywiście dojść do rewanżu Portera z Adrienem Bronerem - powiedział Mayweather.