DIRRELL GOTÓW POJECHAĆ NA REWANŻ Z DeGALE'EM DO ANGLII

Redakcja, Premier Champions

2015-05-27

Andre Dirrell (24-2, 16 KO) jeszcze kilka miesięcy temu zapewniał, że nie zaboksuje już nigdy więcej w Anglii. W sobotę narzekał za to na werdykt przyznający zwycięstwo Jamesowi DeGale'owi (21-1, 14 KO) w starciu o wakujący tytuł mistrza świata wagi super średniej federacji IBF. Ale teraz, z perspektywy tych kilku dni, wszystko przedstawia już inaczej.

- To była trudna walka i muszę pogodzić się z tą porażką. Bardzo zależy mi jednak na rewanżu. Oczywiście DeGale będzie chciał teraz walczyć u siebie w Anglii, lecz jestem na to gotowy. Byłem gotowy znów z nim się spotkać choćby wczoraj. W ciągu trzech tygodni będę znów na sali, trenując do swojego powrotu. Chciałbym by doszło do niego w ciągu czterech miesięcy - nie ukrywa Amerykanin.

- Zaraz po walce byłem przekonany, że od czwartej rundy do końca, może poza jedenastą, wygrałem wszystkie pozostałe. Cały mój zespół był podobnie jak ja przekonany o moim zwycięstwie. Obawiałem się w najgorszym wypadku wypunktowania remisu. Dla rewanżu mogę jechać do Anglii - dodał Dirrell.