ADONIS STEVENSON BĘDZIE BRONIŁ PASA W SWOJEJ OJCZYŹNIE?

Redakcja, ESPN

2015-05-26

Adonis Stevenson (26-1, 21 KO) poza dwoma występami w USA wszystkie pozostałe walki toczył w Kanadzie, gdzie zamieszkał na stałe. Być może jednak do szóstej obrony tytułu mistrza świata federacji WBC wagi półciężkiej podejdzie w swojej ojczyźnie, czyli Haiti.

- Rozmawialiśmy już na ten temat z rządem Haiti i pracujemy nad tym, by kolejna walka Adonisa odbyła się w Port-au-Prince, czyli tam gdzie się urodził. To byłaby historyczna walka i promocja tego miejsca - uważa promujący "Supermana" Yvon Michel.

'LA BOMBA' CHCE WALKI ZE STEVENSONEM

Pojedynek z udziałem Stevensona miałby odbyć się 19 lub 26 września, oczywiście na antenie stacji Showtime. - Jeśli oczywiście okaże się, że jesteśmy w stanie ten projekt zrealizować. Sprawdzamy wymogi logistyczne, bezpieczeństwo, telewizję, bazę hotelową, transport, stadion i tym podobne sprawy. Jesteśmy entuzjastycznie i optymistycznie nastawieni do tego pomysłu. Można sobie tylko wyobrazić jak wielki wpływ na tamtejszych ludzi miałoby takie wydarzenie, szczególnie na tych młodych ludzi z Haiti. To również wielka szansa dla samej wyspy, aby pokazać i wypromować wspaniałe plaże i różne inne atrakcje turystyczne. Mam nadzieję, że wszystko nam się uda - dodał Michel.