PASCAL NA GALI KOWALIOWA W USA. BĘDZIE REWANŻ?

Po przeszło siedmiu latach przerwy Jean Pascal (29-3-1, 17 KO) prawdopodobnie wróci niebawem na amerykański ring. Kanadyjczyk ma wystąpić na gali, której głównym wydarzeniem będzie starcie Siergieja Kowaliowa (27-0-1, 24 KO) z obowiązkowym pretendentem do tytułu IBF w wadze półciężkiej Nadjibem Mohammedim (37-3, 23 KO). Niewykluczone, że jeżeli Pascal i Kowaliow wygrają, zmierzą się później w rewanżu.

Do ich pierwszej walki doszło w połowie marca w Montrealu. Dla Rosjanina był to najtrudniejszy test w karierze, ale zdał go bardzo dobrze, robiąc to co zwykle - wygrywając przed czasem. Pokonany miał jednak pretensje do sędziego ringowego, podkreślając, że niepotrzebnie przerwał walkę. Zaraz po ostatnim gongu zaczął mówić o rewanżu.

- Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale to możliwe. Jedno jest pewne - nie odbędzie się on we wrześniu, bo HBO ma bardzo napięty kalendarz - powiedziała promotorka Kowaliowa Kathy Duva.

PĘKNIĘTY BĘBENEK, NIEWYRAŹNY WZROK - PASCAL PO WALCE Z KOWALIOWEM

Możliwe natomiast, że pojedynek rewanżowy odbędzie się w listopadzie lub grudniu. Najpierw jednak obaj pięściarze muszą się uporać z najbliższymi rywalami - Kowaliow z Mohammedim, a Pascal z nieznanym jeszcze zawodnikiem, z którym ma się zmierzyć na tej samej, wstępnie planowanej na 18 lipca gali. Zawody zostaną rozegrane w Las Vegas lub Atlantic City.

Pascal po raz ostatni w USA boksował 11 stycznia 2008 roku, wygrywając na Floydzie z Omarem Pittmanem. Później wystąpił raz w Wielkiej Brytanii, a następnie stoczył dwanaście kolejnych pojedynków w Kanadzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 05-05-2015 11:43:58 
Po co?Walka do jednej bramki,Kanadyjczyk próbował ale zbierał lanie,wygrał może 1 rundę i to tyle.
 Autor komentarza: Babyshoes
Data: 05-05-2015 12:50:16 
Bo nie ma medialnych rywali dla ruska, nie ma z kim zarobić bo z jakiegoś powodu Duva nie chce walki ze Stevensonem.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 05-05-2015 14:29:51 
@Krusher
Sądząc po Twoim nicku nie można nic innego napisać jak to, że jesteś fanboyem Ruskiego. Dlatego też rozumiem Twój brak obiektywizmu w sprawach związanych z Kowaliewem. Albowiem pisząc, że Pascal "wygrał może 1 rundę i to tyle" mijasz się mocno z prawdą. Napisz gościu może od razu, że całkowicie zdominował Kanadyjczyka, że wygrał wszystkie rundy i przejechał się po nim jak walec?

Dwie rundy zdecydowanie wygrane przez Pascala, o ile dobrze pamiętam 5 i 6. Nie jestem na 100% pewny czy to te rundy, musiałbym raz jeszcze powtórkę obejrzeć, ale Pascal miał swoje momenty w tej walce, a ktoś piszący takie bzdury jak Ty wystawia tylko opinie o sobie...
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 05-05-2015 14:36:56 
Jeszcze jedno, na kartach każdego z trzech punktowych sędziów do momentu przerwania walki widniał wynik 68-64. Jak nie trudno policzyć, wszyscy zgodnie dwie rundy przypisali Pascalowi. Ale Ty oczywiście ekspercie wiesz lepiej...
 Autor komentarza: Krusher
Data: 05-05-2015 15:16:29 
Lukaszz

Ok, może wygrał dwie,nie zmienia to faktu że Rosjanin dominował.
Nie jestem zaślepionym fanem,lubię go i tyle,gdyby nie dominował nie napisałbym tych słów.
Żałuję tylko jednego,że sędzia wszedł,dziś byłaby zupełnie inna rozmowa bo wątpię że tamten Pascal przy linach przetrwałby do końca ;)
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 05-05-2015 18:16:03 
Redakcjo

Wydaje mi się, że walka z Pascalem nie była najtrudniejszym testem dla Krushera

Wydaje mi się, że walka z Hopkinsem była trudniejsza.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 05-05-2015 19:04:12 
Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 05-05-2015 18:16:03
Redakcjo

Wydaje mi się, że walka z Pascalem nie była najtrudniejszym testem dla Krushera

Wydaje mi się, że walka z Hopkinsem była trudniejsza.

*
*

Hopkins był już za stary. Ostatni dobry Hopkins to ten 46letni, co uczył Pascala boksu. Potem nastąpił wyraźny regres formy. Kowaliow zdominował Hopkinsa, który i tak nie ma się czego wsydzić, bo nie dał sobie w wieku 50 lat zrobić krzywdy największemu killerowi w obecnym boksie.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 05-05-2015 22:30:27 
Hmm Kovlaev powoli kończą sie godni rywale a Pasacal bardzo solidny rywal momentami był grozny ale Kovalev kontrolował i zasłuzenie wygrał a pisanie ze przerwał za wczesnie walke Pabon to bzdura już bzdura Pascla był zamroczny jakby sedzia puściał dalej to skńczyło sie bardzo cieżki ko i nawet uszczerbkiem na zdrowiu

od ciosów Kovaleva już niesty zmarł nieszcześny śp Simakow

W Rewanż może być ciekawy ale skończy sie tak samo lub zwyciestwem wyraznym na punty
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.