TROPICAL CLUB FIGHT NIGHT II

Redakcja, Informacja własna

2015-04-23

Już w najbliższą sobotę w sali klubu Tropical Club w Gołębiewie Średnim odbędzie się druga edycja gali boksu zawodowego "Tropical Club Fight Night". Organizatorem jest tczewska grupa Thunder Promotions prowadzona przez Krystiana Cieśnika. Na ringu zobaczymy walki amatorskie i zawodowe z udziałem lokalnych pięściarzy oraz pojedynki K-1.

Między linami dojdzie do rewanżu pomiędzy Bartoszem Szwarczyńskim i Adamem Piórem. Ich pierwsza potyczka zakończyła się punktowym zwycięstwem zawodnika z Tczewa. Ponadto kibicom zaprezentuje się niepokonany Bartłomiej Wańczyk (13-0, 6 KO), który zmierzy się z doświadczonym Aliaksandrem Abramenką (17-50-1, 6 KO). Ciekawie zapowiada się walka Filipa Miszczaka z Adamem Wojakiem. W pojedynkach K1 zobaczymy Piotra Jankowskiego z Wojtkiem Karysiem oraz Mikołaja Grabowskiego z Tomaszem Warczakiem. W walce wieczoru zobaczymy Patryka Litkiewicza (16-7, 10 KO), który skrzyżuje rękawice z Michałem Nowakowskim i będzie to pojedynek nierankingowy. Kibiców rozgrzeją występy w boksie olimpijskim zawodników Wisły Tczew.

Bilety na "Tropical Club Fight Night II" można nabyć w Tczewie w Centrum Komórek Manhattan, siłowni EbroGym oraz w dniu gali w przed wejściem na imprezę. Bilety w cenie 25zł upoważniają też do wzięcia udziału w dyskotece po gali.