WARD I SMITH NA PIERWSZEJ KONFERENCJI PRASOWEJ

Redakcja, Fightnews

2015-04-23

- Jestem podekscytowany powrotem, w dodatku przed własną publicznością - nie ukrywa swojego zadowolenia Andre Ward (27-0, 14 KO), który po półtorarocznej przerwie zaboksuje w końcu 20 czerwca podczas gali w Oakland. Jego przeciwnikiem będzie niedawny dwukrotny challenger do pasa WBO kategorii super średniej, Paul Smith (35-5, 20 KO).

- Fajnie walczyć dla otwartej stacji z zasięgiem docierającym do 90 milionów ludzi. Smith to twardy przeciwnik, który zrobi wszystko by sprawić niespodziankę. Ale nie dopuszczę do tego. Muszę narzucić swoje warunki by go pokonać. Jak zawsze jestem gotów by dać świetną walkę, szczególnie dlatego, że odbędzie się na oczach moich kibiców. Nie możecie tego przegapić - mówił na konferencji prasowej lider dywizji do 76,2 kg.

- Nie mogę się już doczekać, by skonfrontować się z zawodnikiem klasy Warda. Potyczkami z Abrahamem udowodniłem, że należę do światowej czołówki. Andre to pięściarz z czołówki rankingu P4P, mam dla niego wiele szacunku, lecz od blisko trzech lat wystąpił tylko raz. Jestem pewny swego i dam z siebie absolutnie wszystko - odpowiadał Smith.

Bilety kosztują od $30 do $250. Dla Warda będzie to debiut pod banderą grupy Roc Nation Sports, która wykupiła jego kontrakt.