CHARLES MARTIN ZABOKSUJE Z DALLASEM PRZED KLICZKO-JENNINGS

Redakcja, Boxingscene

2015-04-23

Charles Martin (20-0-1, 18 KO) wielkich nazwisk jeszcze nie ma na koncie, ale jest już bardzo wysoko w notowaniach wagi ciężkiej - odpowiednio WBO #2 i IBF #5. Mocno bijący mańkut w sobotnią noc podczas gali Kliczko vs Jennings w Nowym Jorku spotka się z niespełnionym, choć z pewnością utalentowanym Tomem Dallasem (17-4, 12 KO).

- Występ w takiej hali, gdzie niegdyś walczyli z sobą Ali z Frazierem, jest dla mnie po prostu zaszczytem. Mój rywal to duży i silny facet, który nie unika wymian. Obaj poszukamy nokautu, więc szykuje się dla kibiców świetne widowisko - przekonuje obchodzący dzień przed pojedynkiem 29. urodziny Amerykanin.

Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund. Ale co ważniejsze dla obu zawodników, został on ujęty w przekazie telewizyjnym do ponad stu pięćdziesięciu krajów na całym świecie. Stawka jest więc wysoka.

- Charles oczywiście ma już na swoich radarach namierzonego Kliczkę, jednak najpierw będzie musiał pokonać przeszkodę w postaci Dallasa - dodał menadżer mocarza z Kalifornii, Mike Borao.