LIGA TYPERÓW - ZNAMY ZWYCIĘZCĘ

Redakcja, Informacja własna

2015-04-18

Przetasowania podczas tegorocznych XXII Mistrzostw Polski Juniorów były ogromne - jednak mimo trudności wyboru ze 147 zawodników, udało się niektórym wskazać obsadę najwyższego, złotego stopnia podium w wersji zbliżonej do idealnej dziesiątki w poszczególnych kategoriach wagowych!
W otrzymanych zgłoszeniach najczęściej w wagach lekkich pojawiał się Norbert Borzęcki, który w walce finałowej jednak uległ Sebastianowi, a w ciężkich, u większości, faworytem był Mroczkowski i Żurakowski, którzy zresztą wygrali bój o złoto. Trudności z wytypowaniem "Złotej Dziesiątki" mieli zapewne wszyscy kibice, ale przejdźmy do do sedna czyli liczb - użytkownik "persuKN' otworzył naszą listę Ligi Typerów i należą mu się brawa za dokładne, szczere uzasadnienie, ale o jedno oczko w tej rozgrywce przeskoczył Go jako pierwszy "lewysierpowy", oprzędzając użytkownika "LwieSerce23". Rzutem na taśmę "Papassek" przebiłby wszystkich, ale było to trafienie poza regulaminowym czasem ;-)
Prosimy zwycięskiego użytkownika o loginie "lewysierpowy" o przesłanie na adres redakcji boksu olimpijskiego (amator@bokser.org)  danych do wysyłki nagrody. Przypominamy iż jest to koszulka BOKSER.ORG i słuchawki "Philips" (zestaw jest widoczny na zdjęciu obok). Słuchawki mają regulację, ale odnośnie koszulki prosimy o podanie rozmiaru.

WYNIKI WALK FINAŁOWYCH >>>

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej Lidze Typerów i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.