WAŻENIE PRZED LEGIONOWEM: GŁAŻEWSKI NIEZNACZNIE LŻEJSZY

Redakcja, Informacja własna

2015-04-17

W głównej walce wieczoru jutrzejszej gali w Legionowie dojdzie do rewanżu Pawła Głażewskiego (23-3, 5 KO) z Maciejem Miszkiniem (16-3, 4 KO). Dziś panowie spotkali się podczas oficjalnej ceremonii ważenia.

Miszkiń, który zdaniem wielu za pierwszym razem przegrał w sposób kontrowersyjny, zanotował dokładnie 79 kilogramów. Jego rywal, niedawny pretendent do mistrzostwa świata, okazał się nieznacznie lżejszy - 78,8 kg.

- Ja teraz jestem lepszym pięściarzem niż rok temu - zapewniał podopieczny Fiodora Łapina.

- Każda porażka powoduje, że potem musimy się odbudować, dlatego wyjątkowo nastawiam się na zwycięstwo - ripostował popularny "Głaz", którego do tego starcia przygotowywał Łukasz Landowski.

Ciekawie powinno być również przy okazji potyczki Rafała Jackiewicza (46-12-2, 21 KO). Były mistrz Europy przyniósł dziś Kamilowi Szeremecie (9-0, 1 KO) nocnik i ogórki. - To na twoje siki i krew - zaczepiał "Wojownik". - Jutro ci go przyniosę osobiście, żebyś sam nasikał - ripostował podrażniony pięściarz z Białegostoku. Obaj nie mieli kłopotów z osiągnięciem umownego limitu 71 kg. Poniżej prezentujemy Wam wyniki ważenia pozostałych walk.


Andrzej Sołdra (77,3 kg) vs Jewgienij Machtejenko (77,9 kg)
Konrad Dąbrowski (65,7 kg) vs Aliaksandr Abramienka (65,3 kg)
Artiom Karpec (71,7 kg) vs Mariusz Biskupski (70,9 kg)
Sasza Sidorenko (60,7 kg) vs Bojana Libiszewska (59 kg)