HRIUNOW MA RYWALI DLA ANDRE WARDA I DERECKA CHISORY

Redakcja, rsport.ru

2015-04-16

Rosyjski menedżer Władimir Hriunow szuka dużych walk dla swoich dwóch podopiecznych - Aleksandra Ustinowa (30-1, 21 KO) i Stanisława Kasztanowa (32-1, 18 KO). Ten drugi mógłby się zmierzyć z samym Andre Wardem (27-0, 14 KO).

Jeden z najlepszych pięściarzy świata wróci na ring 20 czerwca na gali w Oakland. Jako jego potencjalnych rywali wymienia się Paula Smitha i Marco Antonio Peribana. Hriunow ma jednak swojego kandydata.

- Jesteśmy w kontakcie z grupą Roc Nation, która reprezentuje interesy Warda. Wiemy, że telewizja HBO nie jest zainteresowana Peribanem. Zaproponowałem, że Andre mógłby się zmierzyć z Kasztanowem. Negocjacje trwają, ale jest jeden problem. Stanisław ma ukraiński paszport i musiałby otrzymać wizę pracowniczą, aby wjechać do USA. Nie mam wątpliwości, że nawet jeżeli nie uda się doprowadzić do walki z Wardem, Kasztanow przystąpi przed końcem roku do walki o tytuł - stwierdził Hriunow.

Ciekawe plany menedżer ma również wobec Ustinowa. Białoruski olbrzym wygrał trzy ostatnie walki i Hriunow ma nadzieję, że niebawem skrzyżuje rękawice z którymś ze znanych nazwisk królewskiej kategorii.

- Negocjujemy mu walkę z Dereckiem Chisorą, niedługo wszystko będzie jasne w tej sprawie. Myślimy o pojedynku w Anglii w połowie czerwca i Dereck to nasza pierwsza opcja. Inne to Shannon Briggs i Chris Arreola - powiedział.