THURMAN vs PORTER I BRONER ODCIĄGNĄ KIBICÓW OD WARDA?

Redakcja, FightHype

2015-04-13

To jeszcze nie są oficjalne informacje, ale coraz bardziej realna wydaje się rozpiska kolejnej gali organizowanej przez Ala Haymona, do jakiej ma dojść 20 czerwca.

W kuluarach mówi się, że w walce wieczoru Keith Thurman (25-0, 21 KO) mógłby skrzyżować rękawice z Shawnem Porterem (25-1-1, 16 KO). Nie wiadomo za to, która ze współpracujących stacji miałaby pokazać tę odsłonę gal z cyklu Premier Boxing Champions.

Tego samego wieczoru prawdopodobnie pokaże się też Adrien Broner (30-1, 22 KO). - Zobaczycie mnie w akcji 20 czerwca - zapewnia były mistrz świata trzech kategorii.

Jest i drugie dno tej informacji. Nie od dziś wiadomo, że Haymon "wojuje" z Jayem Z jeszcze od czasu zatargów w środowisku muzycznym. A przecież grupa Roc Nation Sports, której właścicielem jest znany raper, właśnie na 20 czerwca ustaliła powrót między liny swojej największej gwiazdy, Andre Warda (27-0, 14 KO). Amerykanin zaboksuje po raz pierwszy od półtora roku, prawdopodobnie z mniej wymagającym rywalem, więc gala z udziałem Bronera i potyczką Thurman vs Porter byłaby bardziej łakomym kąskiem dla przeciętnego kibica... Proste prawda?