BRONER DO GARCII: WALCZ ZE MNĄ WE WRZEŚNIU!

Leszek Dudek, Informacja własna

2015-04-12

Były mistrz świata trzech kategorii Adrien Broner (30-1, 22 KO) ubiegłej nocy był w Barclays Center i na żywo obejrzał pojedynek Danny'ego Garcii (30-0, 17 KO) z Lamontem Petersonem (33-3-1, 17 KO). "The Problem" zapewnia, że chętnie zmierzy się ze zwycięzcą, który prywatnie jest jego dobrym kumplem. - Zróbmy to we wrześniu w MGM Grand - proponuje.

- Świetna walka Garcii i Lamonta. Cieszę się, że wyszli z tego bez szwanku, bo kocham obydwu, ale bliższy jest mi Lamont i to jemu kibicowałem. Skoro już to wyjawiłem, mam wiadomość dla mojego przyjaciela Danny'ego Garcii. Wylecz się szybko i wracaj do treningów, a we wrześniu zmierz się ze mną w MGM Grand. Weźmy tę kasę, a potem pójdziemy razem na rehabilitację - napisał Broner na Instagramie.

Pojedynek dwóch młodych amerykańskich zawodników, którym jeszcze nie tak dawno wróżono wielkie kariery nie jest złym pomysłem, ale problemem może być waga. Adrien zapewne wolałby powalczyć w limicie kategorii junior półśredniej, lecz Danny ma ogromne problemy z wagą i ostatnio bije się w umownych limitach, przymierzając się w ten sposób do skoku w górę.