MARTINEZ: MAYWEATHER ZJADA PACQUIAO NA ŚNIADANIE

Redakcja, ringtv.com

2015-03-25

Były mistrz wagi średniej Sergio Martinez (51-3-2, 28 KO) nie widzi dla Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) żadnych szans w majowej walce stulecia z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO). Jego zdaniem pojedynek będzie miał jednostronny przebieg, a Amerykanin pozostanie niepokonany.

- To dla mnie nigdy nie była zbyt interesująca walka, bo Mayweather boksuje w innej, własnej lidze. Floyd może sobie zjeść Manny'ego na śniadanie, lunch czy jeszcze coś innego. Pacquiao wciąż dużo brakuje, aby być gotowym na Mayweathera - stwierdził "Maravilla".

40-latek przebywa obecnie w Argentynie, gdzie co tydzień pojawia się na deskach teatru. Nadal rozważa też powrót między liny, ale wydaje się, że do tego jest bardzo daleko.

- Mam 40 lat, a kolana 90-latka. Cały czas mam problemy z chodzeniem, latam do Hiszpanii na badania. Niedługo podejmę decyzję co do mojej bokserskiej przyszłości. Zastanowię się, czy mam jeszcze w ogóle ochotę boksować - powiedział.

Ostatni pojedynek Martinez stoczył w czerwcu ubiegłego roku. Przegrał wtedy przed czasem z Miguelem Cotto, tracąc pas WBC.