PAWEŁ KOŁODZIEJ TRENUJE Z GMITRUKIEM, WRÓCI W WADZE CIĘŻKIEJ!

Redakcja, Informacja własna

2015-02-26

Od dzisiaj Paweł Kołodziej (33-1, 18 KO) przebywa w Warszawie, gdzie w ośrodku Legia Fight Club będzie trenował pod okiem Andrzeja Gmitruka.

Dotychczas popularny "Harnaś" przez dekadę był podopiecznym Fiodora Łapina. Ta współpraca doprowadziła pięściarza z Krynicy do wrześniowej walki o mistrzostwo świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBA. Niestety dla naszego rodaka potężny lewy sierpowy na szczękę Denisa Lebiediewa zakończył potyczkę już w drugiej rundzie. Od tego czasu Paweł już nie występował, a w międzyczasie rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z wieloletnim promotorem, Andrzejem Wasilewskim.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy Kołodziej powróci między liny, ani w jakiej formie będzie wyglądała jego współpraca z Gmitrukiem. Na pewno jednak obaj panowie sprawdzą, czy jest między nimi chemia i być może wkrótce na stałe podejmą wspólne wysiłki nad odbudowaniem formy 34-latka.

Paweł podjął za to inną ważną decyzję. Od teraz na stałe ma przenieść się do wagi ciężkiej, do czego predysponują go chyba warunki fizyczne i 194 centymetry wzrostu.